Ура! Канікули!

канікулиКанікули... Ось і прийшло тепле літечко, а разом з ним такі веселі та довгоочікувані літні канікули. Для 75 учнів НВК «загальноосвітня школа I-III ступеня №1- гімназія імені В. Газіна» смт Ратне ці канікули розпочалися веселими рухливими іграми, майстер-класами, концертами, спортивними змаганнями, цікавими конкурсами у таборі з денним перебуванням «Едельвейс».


Кожен день був насичений різноманітними заняттями за інтересами. Після традиційної ранкової зарядки, лінійки із здачею рапортів та ознайомленням з програмою дня, ми з великим задоволенням займалися спортом, грали різні ігри, брали участь у захоплюючих естафетах, змаганнях з футболу та волейболу. Ми співали і танцювали, розгадували загадки, малювали малюнки, змагалися в інтелектуальних та веселих конкурсах. Для нас були організовані святкові концерти. В усьому нам допомагали вихователі й музичний керівник. Так, на «День моди» всі готували костюми, які створювали з різних підручних матеріалів. Свої артистичні здібності у конкурсі «Міс табору — 2015» продемонстрували Григорук Настя, Тищук Анна — загін «Енерджайзери», Савчук Діана, Головкіна Марія, Дейнека Вікторія — загін «Дружні», Коляда Юліана, Коляда Софія — загін «Сонечко». У «День дружби та сміху» інсценізували казки, додавши до них трошки сучасного гумору. Незабутні враження отримали ми і під час розважальної гри «Квест», де показали свою швидкість мислення, логіку та вміння орієнтуватися на місцевості. Свою ерудицію у конкурсі «Що? Де? Коли?» продемонстрував Павло Дейнека , за що і отримав 1 місце. Павлючик Діана, Зубок Марія стали переможцями конкурсу малюнків «Мої мрії». А ще відпочиваючі табору з радістю долучалися до акції «Здай макулатуру — збережи дерево», «Чисте подвір'я школи — чисте селище».
Щодня у нас проходили цікаві заходи, які ми зберегли у фотознімках.
Цей відпочинок буде для кожного з учнів незабутнім. Це чудовий початок літніх ка-нікул.
Анна Тищук,
загін "Енерджайзери"

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>