...У ЗАЛІ НЕ БУЛО ВІЛЬНИХ МІСЦЬ

Літературно-музичний вечір «Довіку матінку шануйте, свій найсвятіший оберіг» провели у Забродівському сільському клубі до Дня Матері та Міжнародного дня сім’ї.

Розпочали свято зворушливими словами-вітаннями ведучі Людмила Жовнерук та Дмитро Боровський і сільський голова Микола Калачук. Почесними гостями на святі були багатодітні матері, матері-героїні. Дуже приємно, що глядачі були присутні цілими сім’ями і в залі не було вільних місць.

Катерина Корнелюк виконала «Пісню до мами», Алла Лахтюк «О, Божа Матір», дует у складі Катерини Романюк та Тетяни Миронюк  — «Била мене мати», Вікторія Сидорук – «Україна – мати». Нікого з присутніх не залишив байдужим виступ учасника АТО Вадима Гуля. Пісня «Не плач, мамо» у його виконанні розчулила до сліз. Наймолодші учасники Каріна Корнелюк, Артур Боговід, Вероніка Боговід порадували присутніх чудовим співом. Тетяна Миронюк виконала «Присвяту батькам». Катерина Романюк та Тетяна Миронюк на завершення свята виконали пісню «Ми бажаємо вам».

Марія САВЧУК,

бібліотекар с. Заброди

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>