Семінар клубних працівників

22 березня відбулась нарада та семінар клубних працівників. На нараді виступила начальник відділу культури райдержадміністрації Олена Горнік, яка детально проаналізувала районний конкурс читців, присвяченій 146-ій річниці від дня народження Лесі Українки «Мій любий краю».

Були відзначені переможці обласного конкурсу  читців та обласного конкурсу народно-інструментальної музики «Калинова сопілка», які вибороли почесні другі місця. Розглядалось питання благоустрою територій  та підготовка до великодніх свят.

З нормативно-правовими документами в галузі культури озна-йомила головний спеціаліст відділу культури Галина Семенюк.

Установи клубного типу посідають особливе місце у системі закладів культури, специфічні якості яких відрізняються від інших інститутів виховання, адже саме вони дають змогу населенню стати не лише споживачами, а й творцями духовних цінностей. Заклади культури залишаються найбільш демократичними дозвіл-лєвими установами і є доступними для всіх верств населення. Значення клубного закладу як осередку культури, центру спілкування стає  дедалі важливішим. Адже заклад культури – місце, де завжди можна зустріти однодумців, поспілкуватися з цікавими людьми, поділитися своїми враженнями та гарно відпочити.

Нового забарвлення, інноваційного характеру набуває останнім часом робота аматорських колективів та клубів за інтересами і  любительських об'єднань, які сприяють реалізації творчого потенціалу населення.

Для більшої активізації та розвитку творчих здібностей  населення був проведений  семінар  на тему «Любительські об'єднання, клуби за інтересами та колективи аматорської творчості – ефективна форма змістовного дозвілля населення».

З питанням «Клубний заклад – центр культурного дозвілля та розвитку творчих здібностей» виступила директор районного будинку культури Тетяна Панасюк.

Організацію роботи любительських об'єднань та клубів за інтересами та напрямки їх роботи висвітлила Галина Скрипчук, провідний методист з народної творчості  районного будинку культури.

Про основні документи, які регламентують роботу любительських об 'єднань та клубів за інтересами, розповіла Олена Смальчук – культорганізатор РБК.

Досвідом роботи любительських об'єднань поділилися директори Кортеліського та Заболоттівського будинків культури Раїса Дордюк і Микола Сверба.

Про умови проведення конкурсу професійної  майстерності серед творчих працівників сільських клубів і будинків культури «Це мій край» повідомила методист з театрального жанру РБК Світлана Сидорук.

Клубним працівникам були надані методичні матеріали, поради до проведення культурно-мистецьких заходів до Великодня та розповсюджений сценарій до Дня матері.

Галина Скрипчук,

провідний методист районного будинку культури

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>