Ратнівчани  на  ювілейному фестивалі «Український коровай-сузір 'я»

  ратнівчани фестив У перший день жовтня  народний аматорський ансамбль народної  пісні і музики «Ратнівські візерунки» (кер. Валентина Бєлік) районного будинку культури взяв вдруге активну  участь у десятому фестивалі традиційної народної культури  «Український коровай-сузір 'я» у м. Володимирі-Волинському.

Глядачі тепло аплодували колективам «Ратнівські візерунки» та троїстим музикам «Браві козаченьки» за жваві, колоритні виступи.

У фестивалі виступали народні  колективи та музичні гурти з багатьох районів області, з Волновахи, з республіки Польша.

На фестивалі  була гарна  виставка весільних  короваїв та виставка рушників і снопів. Був представлений запашний  коровай і майстрині з Ратного Корецької Валентини Володимирівни.

За популяризацію та  збереження традицій і  звичаїв  українського народу, духовної глибини та мудрості народної пісні, активну участь  у десятому ювілейному  фестивалі традиційної народної культури  «Український коровай-сузір 'я» колектив «Ратнівські візерунки» та коровайниця нагороджені подяками голів Володимир-Волинської районної адміністрації та районної ради.

Кращі народні майстри  з України радували різнобарв'ям своїх виробів.

І на згадку про свято наші учасники придбали собі також  оригінальні сувеніри.

Галина Скрипчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>