«Дитинства веселковий світ» –

під такою сонячною назвою відбувся районний фестиваль дитячої творчостіДИТИНСТВА ДИТИНСТВА1 ДИТИНСТВА2

 У районному будинку культури було людно та гамірно минулого четверга. У фойє захоплювалися виставкою робіт декоративно-ужиткового мистецтва, яку організували учні та наставники навчально-виховних закладів, центру дитячої та юнацької творчості (ЦДЮТ). А в актовому залі не вщухали оплески, адже на сцені виступали справжні артисти. Того дня на творчому звіті представили двадцять номерів. І кожен був оригінальним, неповторним, продуманим та на високому рівні, пісня перепліталася із танцем. Неперевершеними були ведучі Софія Савчук, Олександр Нінічук, Яна Лупійчук, Олег Михайлевський, Анастасія Іванова, Михайло Жерж.    

Це зауважили по закінченні творчого звіту і директор Оксана Дідик та методист Надія Шевчук Волинського державного центру естетичного виховання учнів загальноосвітніх та професійно-технічних закладів, які були у складі журі та гостями на святі.

— Можна сказати, що на ратнівській землі відбувся фестиваль євробачення, — у захваті зверталася до усіх присутніх Оксана Дідик. — Дитяча творчість Ратнівщини зігріла душу і потішила серце. Сьогоднішні виступи — це результат кропіткої і важливої роботи наставників не одного року. Ви, як ніхто, розумієте, що найбільша інвестиція на сьогоднішній день, – це інвестиція у наших дітей, адже вони – майбутнє нашої спільної і міцної держави.

Також гостя звернула увагу на оригінальне оформлення сцени, подякувала усім, хто причетний до творчого звіту художньої самодіяльності. Відзначила співпрацю керівників району із відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації. Побажала добра, щастя, любові, здійснення усіх мрій. А ще — так тримати та завжди бути на вершині успіху!

Дякував та низько вклонився творчим дітям Ратнівщини начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Валентин Андросюк. Побажав успішного навчання та радісних зустрічей на фестивалях у майбутньому.

А розпочала звіт чудовим виконанням на саксофоні твору «Україна» Валентина Редькович, учениця НВК с. Велимче (кер. Сергій Філозоф). Приємно вразили дитячий хор «Передзвін» НВК с. Заліси (кер. Тетяна Касянчук), квартет НВК с. Броди (кер. Надія Штик), вокальні групи НВК с. Піски-Річицькі (кер. Надія Кацевич), НВК с. Велимче (кер. Ніна Калінчик), НВК смт Заболоття (кер. Людмила Тимошенко) та гурт НВК с. Межисить (кер. Світлана Гурич).

Схвально сприйняли глядачі літературно-музичну композицію «Дитинство» у виконанні Наталії та Ірини Денисюків та ансамблю «Домісолька» НВК школи-гімназії № 1 смт Ратне (кер. Наталія Яскич), зовсім юного соліста цього ж навчального закладу Сергія Ліщука (керівник Людмила Остапук). Цікавим було обрядове дійство «А вже весна» колективу «Родина» НВК с. Замшани.

Оплесками зустрічали вихованців Ратнівського дитячого ясел-садка № 1 із хореографічною композицією «Маленькі українці» (кер. Світлана Трофімова, Світлана Назарук), танцювальний гурт «Радість» (ЦДЮТ) із танцем «Сопілка» (кер. Оксана Чесак), зразковий колектив «Ритм» ЗОШ  № 2 смт Ратне із танцем «Гарячі серця» (кер. Тетяна Козак), неперевершений ансамбль ложкарів НВК с. Броди (кер. Надія Штик).

Надзвичайно хвилюючими та зворушливими були пісні «Над землею тумани» у виконанні учнів НВК с. Тур Максима Габрильчука та Альони Захарчук (кер. Ольга Євтушик), «Тобі, Україно» — у виконанні тріо ЗОШ № 2 смт Ратне (кер. Володимир Корсак), «Сонце гріє» у виконанні Катерини Юхимчук, учениці НВК с. Здомишель (кер. Валентин Макарук), «Човен» у виконанні вчителів НВК с. Кортеліси Любові Дейнеки та Людмили Дордюк.

Заполонив серця виступ дитячого хору «Благовіст» смт Заболоття та фінальна пісня «Побажання», під яку усі учасники вийшли на сцену.

На такій позитивній ноті закінчився фес-тиваль дитячої творчості. І усі ще раз переконалися, наскільки діти на Ратнівщині талановиті!

Леся ГРІНЧУК

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>