ДОБРА РОДИНА – СЛАВНА УКРАЇНА!

добраДнями у сільському клубі с. Язавні до Дня Соборності України провели родинне свято «Добра родина – славна Україна».

На дійство запросили сім родин із села, діти яких займаються в об’єднанні естрадної пісні, що діє при сільському клубі. Більшість із цих родин виховує по троє та більше дітей і всі вони мають якісь таланти. Тож і вирішили до свята зробити приємне батькам, які виховують співаків сільської сцени.

Завідуюча клубом Олена Баранчук та її вихованці радо вітали у клубі того дня своїх батьків і бабусь Надію та Петра Апончуків, Івана та Аллу Штиків, Ларису Северинюк, Наталію Штик та Марію Петручик, Ольгу Баранчук та Валентину Павлючик, Юлію і Василя Баранчуків, Валентину та Віктора Гурських. Для них співали, танцювали, проводили конкурси виключно їхні діти, і раділи тоді батьківські серця. Тематика вечора була родинною і патріотичною. Розпочалося свято з пісні «З днем народження, Україно!», а завершилося піснею «Батьки мої».

Пісенною гордістю цих родин стали діти Віра Штик, Валентина Баранчук, сестрички Тетяна та Анна Апончук, Валерія Северинюк, Сашка Штик, Майя Баранчук, Марія Гурська.

Для родин накрили солодкий стіл, за яким проводили сімейні конкурси компліментів, «Вгадай дитину по руках», інші. Після завершення свята батьки щиро дякували за те, що цікаво і радісно провели час зі своїми дітьми, такими талановитими і турботливими.

Марія ЛЯХ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>