В СЕЛІ КОЗОВАТА ОСВЯТИЛИ ПРИДОРОЖНІЙ ХРЕСТ

Самарівська церква12 липня, у День пам’яті святих первоверховних апостолів Петра і Павла, у селі Козовата Самарівської сільської ради було звершене освячення придорожного хреста. По завершенні богослужіння у храмі села Самари всі парафіяни разом зі священиком Юрієм Панасюком відправились хресною ходою від церкви до місця встановлення святині. На місці було відслужено водосвятний молебень та освячено хрест.
Зі словами вітань до православних звернулися присутні священики. Вони подякували місцевим жителям за сприяння і допомогу в організації свята, майстрам, які спорудили хрест, а також усім самарівським парафіянам, які розділили радість жителів Козоватої. Серед присутніх була велика кількість людей, які на даний час проживають у Бресті, Кобрині, Луцьку, Ратному та інших містах і селах України та сусідньої Білорусі. Всіх їх об’єднує те, що вони народилися і виросли в цьому маленькому мальовничому селі. В усіх їх різні долі і життєві шляхи, різні радощі і проблеми, але в цей день зібрало їх сюди спільні дитинство і юність, а найголовніше – щира любов до своєї малої Вітчизни.
Свято завершилося спільною трапезою, яку з любов’ю приготували гостям щирі місцеві господині.
Жителі села Козовата висловлюють сердечну подяку всім, хто долучився до цього торжества Віри та Любові – організаторам, духовенству, гостям, виходцям із Козоватої, і бажають всім перебувати у мирі та любові Божій.
Петро МАКАРУК

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>