ЦЬОГОРІЧ ПАМ’ЯТНИКИ І ХРЕСТИ ОСВЯЧУВАТИМУТЬ І НА СВІТЛОМУ ТИЖНІ

Щороку на Провідну неділю по-особливому поминають померлих родичів, відвідують їхні могили, освячують хрести і пам’ятники. На обох Ратнівських кладовищах зазвичай такий ажіотаж, що тільки під вечір втихає гамір.

Тож цьогоріч духовенство Ратнівських храмів вирішило дещо розвантажити Провідну неділю – на Світлому тижні у середу, 19 квітня, в четвер, 20 квітня, та у п’ятницю, 21 квітня, з 10:00 до 15:00 год. на «новому» і «старому» кладовищах священики Анатолій, Ігор та Миколай будуть здійснювати освячення надгробних пам’ятників і хрестів та відслужувати заупокійну літію пасхальним чином, тож усі бажаючі без метушні зможуть помолитися над могилами своїх близьких і рідних. А селищна рада, щоб жителям Ратного було максимально зручно і комфортно, забезпечить їм доїзд із площі біля будинку побуту до обох кладовищ.

Марія ЛЯХ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>