ПАРАФІЯНИ РАТНІВСЬКОГО БЛАГОЧИННЯ ПЕРЕДАЛИ ДОПОМОГУ ПОСЕЛЕНЦЯМ БУДИНКУ ПРЕСТАРІЛИХ

ПарафіяниНещодавно у стаціонарному відділенні для постійного проживання територіального центру обслуговування (смт Заболоття) відбулася хороша подія. Уже вдруге за осінь священики Ратнівської округи привезли матеріальну допомогу одиноким людям похилого віку, які там проживають.

У храмах Ратнівського благочиння заздалегідь оголосили про збір продуктів — картоплі, моркви, капусти, домашньої консервації, солодощів. Парафіяни небайдуже поставилися до доль людей, які опинилися у складних життєвих обставинах, і зносили до храмів усе, чим могли їм допомогти. Адміністрація закладу радо зустріла священиків та вкотре дякувала за те, що піклуються про поселенців відділення. Від імені всіх, хто працює і проживає у будинку престарілих, завідуюча Лариса Колесник подякувала парафіянам храмів Ратнівської округи за те, що постійно підтримують стареньких продуктами, одягом, проявляючи таким чином свою увагу і любов до них, якої вони так потребують, а духовенству за те, що організовують збір, доставляють зібране і, окрім матеріальної, надають моральну і психологічну підтримку жителям відділення.

Марія ЛЯХ

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>