Паломники Ратнівщини на святкуванні ювілею ЄПАРХІЇ

паломники10 травня в Успенському кафедральному соборі міста Володимира-Волинського відбулося святкування Собору всіх святих землі Волинської та 20-річчя відродження Володимир-Волинської єпархії.

У день свята у кафедральному соборі Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію у співслужінні священнослужителів та представників духовенства з різних єпархій Української Православної Церкви. За богослужінням була піднесена молитва за мир і процвітання України.

Приємно відзначити, що представників Ратнівщини було чи не найбільше, а це все духовенство району, голова райдержадміністрації Андрій  Харлампович, голова районної ради Михайло Макарук, голова селищної ради Володимир Кулик, велика кількість вірян, а також дитячий хор храму преподобної Параскеви-Сербської села Заліси, у кількості 75 дітей, які не просто були глядачами торжества, а й учасниками, адже саме їм випала честь своїми пасхальними піснеспівами зустрічати предстоятеля нашої церкви біля воріт собору.

Наприкінці богослужіння відбувся хресний хід та спільне фото митрополита Онуфрія з ратнівськими паломниками.

 Тетяна КАСЯНЧУК

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>