ДЯКУЄМО ЗА ТЕПЛИЙ ПРИЙОМ, ЗА ПОЖЕРТВУ НА ХРАМ

Цьогоріч вперше колядники Української православної церкви Київської патріархату села Велимче вітали своїх односельців з Різдвом Христовим, прославляючи Богонемовля — Христа своїм співом. Чесно кажучи, трохи переживали, як сприймуть нас жителі села. Та тривоги виявились марними, нас запрошували майже у кожну домівку.

Дякуємо всім односельчанам за теплий прийом, за пожертву на храм. Схилімо голови у молитві і помолімося за тих, хто щиросердечно прийняв наших колядників, хто із благословенням Божим вислухав слово Господа. Помолімося за тих, хто не повірив у слово Боже, за тих, хто закрив двері перед словами вдячної хвали Богові, яку розпочали у хвилину народження Спасителя світу на землі ангельські хори  у Вифлеємі.

Нехай Господь подасть усім вам міцне здоров’я, духовну радість, любов і всілякий добробут. Нехай мир і Боже благословення перебувають із вами, вашими родинами, з кожною людиною, яка чинить добро, з нашою славною, квітучою Україною. Живіть вірою в Господа. Перебувайте в Божому слові, виконуючи його в своєму житті. Приносьте славу Всевишньому своїм побожним життям. Плекайте в собі те, що походить від Творця: замість страху – мужність, замість помсти – прощення, замість ненависті – любов.

Лунайте, колядки, прославляйте Всевишнього, несіть радість жителям нашого села, а нашій рідній Україні принесіть довгоочікуваний мир і блаженство.

Прихожани Свято-Покровської Української

православної церкви Київського патріархату с. Велимче

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>