ВОЛОНТЕРИ ЗАБОЛОТТЯ ОПІКУЮТЬСЯ КОНТРАКТНИКАМИ

волонтери заболоттяРобота Заболоттівських волонтерів, які об’єдналися та у червні 2014 році створили спілку «ЗВІН» – (За волю і незалежність), дещо змінилася. Як розповіла керівник спілки, депутат селищної ради Наталія Круглій, тепер вони опікуються контрактниками і частіше надають психологічну підтримку. Виявили бажання служити на контрактній основі у Збройних Силах України четверо заболоттівчан – офіцер Василь Тарасюк, Іван Головій зараз у Авдіївці,  Юрій Головій у Новоайдарівці, Роман Низюк — на кордоні із Кримом.

Не так давно із необхідним відправляли посилку «Новою Поштою» двом землякам – Василю Тарасюку та Івану Головію. Односельчани завжди ставляться із розумінням і, чим можуть, підтримують хлопців. Передали їм миючі засоби, одяг.  Долучилися педагоги школи-інтернату, які напекли жовто-блакитних журавликів, а діти захисникам виготовили подарунки.

Співпереживають разом з рідними та підтримують їх, опікуються хлопцями з Заболоття та прилеглих сіл Оксана Шевчук, Валентина Глущук, Микола Сверба, Віктор Круглій, Ігор Головій, Святослав Головій та Людмила Корпач, яка долучилася до діяльності волонтерської організації після втрати на війні брата Василя Білітюка.

Леся ГРІНЧУК

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>