ВЧИНОК, ВАРТИЙ НАСЛІДУВАННЯ

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Напередодні Новорічних свят ратнівчани звернули увагу на ремонт відрізка дороги від вулиці Серпневої до Учительської, що пролягає біля гаражів, і який веде до товариства з обмеженою відповідальністю «Спільний ліс». Його за необхідною технологією виклали щебеневим покриттям двох фракцій. Як виявилося, роботи тут проведені з ініціативи не тільки селищної ради, а й комерційного директора товариства Яна Андерса Оленіуса.

Державного фінансування на ремонт аварійного відрізка дороги не було. Вантажівки товариства з обмеженою відповідальністю «Спільний ліс» та автомобілі, які користуються цим напрямком, робили вибоїни, а взимку сніг вибивав ще більші ями. Тож пан Андерс не переслідував якихось корисливих цілей, а зробив те, що вважав необхідністю. З його боку меценатство — а це тридцять шість тисяч гривень, -   добровільна безкорислива діяльність.

Дорожньо-ремонтна бригада, яка провела ремонт відрізка дороги по вулиці Учительській сумлінно виконала замовлення. Нове дорожнє покриття буде зручним як для пішоходів, так і водіїв.

Ініціатива об'єднує зусилля і фінанси. Селищний голова Володимир Кулик говорить, що й надалі радо підтримуватиме ініціативи громадян та підприємців щодо ремонту доріг у селищі.

Леся ГРІНЧУК

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>