УЧАСНИКАМ АТО ТА ДІТЯМ ЗІ СХОДУ УКРАЇНИ – НОВОРІЧНІ ГОСТИНЦІ ВІД РАТНІВСЬКИХ ДОШКІЛЬНЯТ

 

учасникамВихованці, їхні батьки та вихователі Ратнівського дитячого ясел-садка  напередодні Новорічно-Різдвяних свят подбали про подарунки для учасників антитерористичної операції, які нині відстоюють незалежність нашої держави, а також для діток, які проживають на Сході. Була проведена благодійна акція зі збору іграшок, продуктів харчування та засобів особистої гігієни у всіх дванадцяти групах дитсадка.

А у групі «Світлячок» вихователь Наталія Дудка провела майстер-клас разом зі своїми вихованцями та їхніми батьками з виготовлення ангелят, які також для наших захисників.

Усі зібрані речі розсортували на дві частини. Одна — подарунки для дітей, а саме: вироби вихованців закладу та м’які іграшки. Друга – дарунки для захисників держави: продукти, дитячі малюнки, привітання з новорічними святами, одяг та засоби особистої гігієни.

Все це передали ратнівським волонтерам, які відправлять гостинці воїнам АТО у передріздвяні дні, 3-4 січня. А ще в зону АТО поїдуть гостинці для наших захисників від інших небайдужих ратнівчан. Часу мало, але він ще є, щоб передати щось смачненьке і необхідне своїм землякам, які відстоюють цілісність та незалежність нашої держави.

Волонтери готові навіть  передати прямо в руки іменні гостинці учасникам АТО від їхніх батьків, інших родичів. Тел. 0971310909.

Наші гостинці і увага до патріотів-захисників зігріють їхні серця у ці зимові і холодні дні. Тож не будьмо байдужими.

Валентина БОРЗОВЕЦЬ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>