«ТЕПЛО СЕРДЕЦЬ ДІТЕЙ ВОЛИНІ — РОВЕСНИКАМ НА СХІДНІЙ УКРАЇНІ», -

ТЕПЛО СЕРДЕЦЬдо такої благодійної акції, яку провело громадське об’-єднання «Військові капелани Волині», долучилися учні та педагоги шкіл Ратнівського району.

Скрасили гостинцями, серед яких іграшки, шкільне приладдя, сувеніри та багато чого іншого, Новорічно-Різдвяні  свята учням загальноосвітніх, вихованцям позашкільних навчальних закладів та шкіл-інтернатів Донецької та Луганської областей. І ніхто не стояв осторонь. Активно долучилися вчителі, учні та батьки, адже співпереживають події на Сході України.

Благодійну акцію військові священики провели з благословення митрополита Луцького і Волинського Михаїла, з ініціативи Громадського Руху «Мистецький форпост» разом із відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, за підтримки благодійного фонду «Фонд Володимира Вдовенка: Людина – мірило всіх речей».

Відбулася добра справа під патронатом ратнівського декана, протоієрея Романа Бодака, який щиро дякує від громадського об’єднання «Військові капелани Волині», від української церкви, митрополита Луцького і Волинського  Михаїла начальнику відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Валентину Андросюку, вчителям, учням шкіл району, які долучились до акції. Бажає настоятель усім миру, добра, Божого благословення.

Леся ГРІНЧУК

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>