ЩОБ МРІЇ ЗБУВАЛИСЯ –

щоб мріїпобажав Святий Миколай діткам району

Щоб хоч чимось скрасити життя дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, зробити для них приємність і вручити подарунки, запросили їх на свято до Дня Святого Миколая, яке відбулося за святково накритими столами у ресторані в Ратному. Організували його працівники служби у справах дітей районної державної адміністрації за сприяння власника ресторану Ольги Бохонюк, яка пригостила діток святковим обідом.

Приїхали дітки разом зі своїми опікунами і були щасливі святу, адже багато хто з них, особливо малеча, щиро вірять у Святого Миколая.

Зі святом дітвору, а їх зібралось більше сорока, привітали заступник голови райдержадміністрації Сергій Матвійчук, керуюча справами районної ради Віра Чернуха, які бажали від усієї душі, щоб збувалися дитячі мрії, щоб всі мали щасливу долю, гарно навчалися і були успішними.

Радістю засвітилися оченята хлопчиків та дівчаток, коли з  театралізованим дійством «На радість дітям Миколай іде по світу» завітали до них представники агентства «Шокован» з м. Ковель. Тут і добрий Ангел, і Святий Миколай, і фея, навіть чортик добрим став, бажали всього доброго діткам. Грали з ними в ігри, танцювали, загадували і відгадували загадки, одним словом — розважали, веселили ще й солодощі, подарунки  від районної влади вручали.

Свято видалось гарним, дітки отримали море емоцій і повернулись додому щасливими.

Валентина БОРЗОВЕЦЬ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>