РІЗДВЯНЕ СВЯТО ДЛЯ ПРЕСТАРІЛИХ

різдвяне свято для престарілих людей11 січня священики Ратнівської округи на чолі з благочинним протоієреєм Анатолієм Гурським завітали до стаціонарного відділення для постійного проживання селища Заболоття. Візит був приурочений до Різдвяних свят. Священики хотіли принести радість новонародженого Богонемовляти людям, обділеним увагою, які потребують спілкування і розуміння. Кожному мешканцю відділення вони вручили солодкі подарунки, співали для них колядки.

На прохання завідуючої Лариси Колесник освятили палати, кухню, загальний коридор, у яких протягом 2017 року здійснили ремонт. А щоб підняти стареньким настрій і подарувати їм радість Різдвяних свят, для них організували концерт колядок у виконанні трьох хорових колективів із Заболоття: парафіяльного хору храму в честь ікони Божої Матері «Неупиваємая Чаша», парафіяльного хору Хресто-Воздвиженського храму та старшої групи хору «Благовіст» Заболоттівської музичної школи.

Свято було по-сімейному теплим, зі щирими вітаннями, добрими словами, адресованими стареньким людям, та вдячністю мешканців відділення і працівників за те, що про них не забувають, турбуються й організовують справжні свята.

Марія ЛЯХ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>