Ратнівчани продовжують Насаджувати парк

 суботник суботнік1 суботнік2Минулого тижня, у середу, «кипіла» робота у парку на мікрорайоні селища. Більше п’ятдесяти ратнівчан вийшли на толоку й плідно працювали, посадивши близько тисячі трьохсот дерев.

Організувала толоку селищна рада в рамках Всеукраїнської акції «Посади дерево». Участь у ній взяли працівники, депутати селищної ради,  представники райдержадміністрації, ветеранської організації, комунальної служби селища, Рат-нівського дитячого ясел-садка, районного центру зайнятості, небайдужа громадськість Ратного.

Що цікаво, саджанці учасники акції ще заздалегідь накопали на землях — запущених паях сільських рад, прилеглих до земель селища, таким чином не дозволивши їм повністю заростати лісом.

Акцію ратнівчани розпочали ще з десять днів тому, зокрема, в парковій зоні ще раніше посадили більше тисячі саджанців, в основному березу.

Нагадаю, що частково територію нового парку засаджують різними породами дерев уже впродовж восьми років. Тут ростуть липи, дуби, береза, вільха, навіть плодові дерева. А минулого року тут, в центрі селища, вже росли… бабки і любителі тихого полювання, далеко не відходячи від дому, назбирували їх хто більше, а хто менше.

Володимир Кулик, голова селищної ради, проінформував, що в  намірах селищної ради під час акції продовжити висадку дерев іще обабіч нового кладовища, в центрі селища біля тротуарів, де створені алеї із самшиту, насадити самшит в місцях, де він пропав або знищила рука «добродія». Володимир Миколайович з приємністю констатував, що ратнівчани не байдужі до  стану довкілля і чимало їх відгукнулося на  оголошення селищної ради вийти на весняну толоку, окрім того, окремі з них у парковій зоні самостійно насаджують плодові дерева.

  Валентина БОРЗОВЕЦЬ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>