ПРОФЕСІЙНА АДАПТАЦІЯ УЧАСНИКІВ АТО

Громадська організація «Товариство українських офіцерів» спільно зі «Спілкою офіцерів резерву Польщі», а також «Польсько-українською господарчою палатою», "Польською торговою палатою запропонувала програму безкоштовної професійної перепідготовки  учасників, ветеранів АТО та членів сімей загиблих військовослужбовців.

Зміст програми: громадянин України, який брав або бере участь в антитерористичній операції на сході України  і отримав відповідне посвідчення учасника бойових дій, має можливість при наявності досвіду роботи не менше 3-х років за спеціальностями: муляра, арматурника, бетонника, тесляра та іншими, пройти  перенавчання протягом 6 місяців на території Польщі. По закінченню навчання здаються іспити і отримується кваліфікаційне посвідчення європейського зразка. За бажанням учасників програми передбачається легальне працевлаштування в країнах Європейського союзу. Під час навчання гарантується забезпечення житлом за рахунок польської сторони.

 Для отримання  послуг з професійної перепідготовки необхідно звернутися до управління соціального захисту населення Ратнівської райдержадміністрації (смт Ратне, вул. Каштанова, 19а).

Оксана Сацюк,

начальник відділу персоніфікованого обліку осіб, які мають право на пільги

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>