ПОДАРУНКИ ВІД СВЯЩЕНИКА У ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ХВОРИМ ДІТЯМ

подарунки подарунки1Уже декілька років поспіль настоятель храму преподобного Агапіта Печерського, який збудований на території центральної районної лікарні, протоієрей Ігор Антонюк у День святого Миколая відвідує діток, які перебувають у стаціонарі медичного закладу.

От і цьогоріч після закінчення Божественної літургії із солодощами у подарункових пакунках священик завітав до кожної палати у лікарні, де у той день перебували діти. Радо зустрічали його пацієнти педіатричного відділення. Священик дарував їм солодкі подарунки, а заступник головного лікаря Галина Кліщевська разом із медсестрами — подарунки від центральної районної лікарні. Не оминув протоієрей Ігор увагою і дітлахів, які лежали в інфекційному відділенні. Немовлята, до-шкільнята та діти шкільного віку — всі отримали по подаруночкові.

Радості дітей не було меж. Вони були приємно вражені несподіванкою від священика, дякували йому за візит, просили благословення вони і їхні мами, а протоієрей Ігор бажав їм швидкого одужання, крепості духовної і тілесної та щирих молитов до великого угодника Божого — святителя Миколая. Радістю від спілкування зі священиком того дня наповнилися серця близько сорока дітей.

Марія ЛЯХ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>