НА НОВОРІЧНУ ЯЛИНКУ — ДО ЛУЦЬКА

На Новорічній ялинці у Луцьку, у драмтеатрі, побували двадцятеро дітей із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, діти з багатодітних малозабезпечених сімей. Свято для них організували обласна державна адміністрація за сприяння управління освіти та департаменту соціального захисту. Для дітей і Новорічна вистава, і гарні подарунки від Діда Мороза та святкове частування.

Того ж самого дня, 5 січня, іще 27 дітей цієї самої категорії та дітей учасників АТО, побували на Новорічному святі у обласному академічному театрі ляльок. Про свято для них подбало Волинське обласне відділення Дитячого фонду України за чолі  з головою правління фонду Оленою Грінченко. Дітки також подивилися новорічну виставу, отримали подарунки та частування, і поверталися додому із піднесеним настроєм.

Валентина БОРЗОВЕЦЬ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>