НА ЕКСКУРСІЇ У МІСТІ ЛУЦЬКУ

З ексурсієюНа екскурсії у місті Луцьку побували учні 4-Б класу НВК «загальноосвітня школа № 1 — гімназія ім. В. П. Газіна» смт Ратне разом із класним керівником Любов’ю Ковальчук та батьками.

Розпочали екскурсію подарунком для батьків – на центральній площі виконали флешмоб. Танець, який ретельно розучували із вчителькою, став для батьків надзвичайно приємним сюрпризом! Вони підтримували нас щирими оплесками та схвальними вигуками.

Зробили фото на згадку на фоні літер «Я люблю Луцьк» і попрямували до замку Любарта. Ми були у захваті від величезної території, обнесеної міцним муром. Там віє старовиною та таємничістю. На території замку є музеї живопису, дзвонів, будівельної кераміки, друкарства, зброї. Відкрили того дня для себе сторінку української історії. Тепер знаємо, що замок є одним з най-більших і найдавніших в Україні.

Чудово провели час у зоопарку. Спостерігали за лемурами, мавпочками, тиграми, левами, вовками, пеліканами та за багатьма іншими тваринами і птахами. Не менш захоплююче було у Волинському регіональному музеї Українського війська та військової техніки. Тут близько 1000 колись діючих експонатів, які ми мали змогу не тільки побачити, а й в окремих побувати всередині.

Звичайно, були в захваті від розваг у «Адреналін-Сіті»! Дорогою додому у селищі Рокині відвідали експозицію просто неба «Козацький зимівник» музею історії сільського господарства Волині.  А по прибутті додому, на площі у рідному селищі затанцювали флешмоб.

Незабутніх вражень, фотознімків в усіх чимало і залишаться тільки позитивні спогади про початкові класи! З теплотою ще не раз згадаємо свою першу вчительку Любов Олегівну Ковальчук.

Домініка ГРІНЧУК

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>