МЕДИКИ ЗМАГАЛИСЯ ВИШИТИМ ВБРАННЯМ

вишиванкиЦьогоріч з нагоди Дня медичного працівника у центральній районній лікарні зробили нововведення – вперше провели конкурс вишиванки. Свято вдалося «на славу». У конкурсі взяли участь лікарі і медсестри, обслуговуючий персонал лікарні. Представляли вишукані костюми по кілька осіб із кожного відділення, лише декотрі були представлені однією людиною. Серед різнобарв’я кольорів – вишивка бісером, хрестиком, гладдю, домоткані спідниці і сорочки, вироби з льону. Окремі відділення виступили з програмою представлення, вручали членам журі короваї та квіти.
До почесного незалежного журі уві-йшли керівник апарату райдержадміністрації Світлана Юзепчук, провідний спе-ціаліст будинку культури Галина Скрипчук та методист центру дитячої та юнацької творчості Ольга Приходько.
Результати конкурсу оголосили на урочистій частині, яка відбулася по обіді в районному будинку культури. Для вручення нагород на сцену запросили керівника апарату райдержадміністрації, члена журі Світлану Юзепчук. Вона розповіла, як важко було визначити переможців, адже кожна представлена вишиванка являла собою витвір мистецтва, була унікальною і неповторною. Тож перед суддівською колегією постало питання, як ви-значити кращих із кращих. І, все-таки, дійшли до одностайного висновку, що І місце заслужив колектив медичних працівників акушерсько-гінекологічного відділення (Алла Блонська, Анатолій Омелянчук, Леся Бірук, Ілона Ярема, Валентина Лук’янюк), ІІ – представники відділення інтенсивної терапії анестезіології (Наталія Жерш із дітьми у виробах ручної роботи, Людмила Андросюк, Юлія Андросюк, Олеся Кіперчук, Олена Філімонова), ІІІ – медики поліклінічного відділення (Оксана Борисенко, Валентина Дмитрук, Світлана Лукашук, Галина Дейнека, Юлія Філюк, Галина Савчук).
Окремо відмітили колективи відділень, які оригінально представили свої вишиванки: неврологічного, хірургічного, інфекційного, терапевтичного, рентгенологічного, відділення трансфізіології. За артистичне представлення подякували колективу педіатричного відділення, за активну участь – бухгалтерії та господарчому відділенню. Переможці конкурсу отримали грошові премії у розмірі сім, п’ять та три тисячі гривень відповідно для потреб своїх відділень. Тих, кого журі відзначило окремо, Михайло Бегаль пообіцяв заохотити також грошовими винагородами, але меншого розміру, а на наступний рік – удосконалити цей конкурс, впровадити додаткові номінації і обов’язково його провести.
Свято сподобалося абсолютно всім, адже окрім конкурсантів зал переповнювали медики, які не брали участі в дефіле. Гучними оплесками вони зустрічали своїх колег, підтримували і вигукували «Браво», а після всього робили фото напам’ять. Тож будемо сподіватися, що конкурс на кращу вишиванку стане доброю традицією у центральній районній лікарні.
Марія ЛЯХ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>