КНИГИ ТА НОУТБУКИ У СІЛЬСЬКІ ШКОЛИ ЗА СПРИЯННЯ ЗЕМЛЯЧКИ ОЛЬГИ ТИЩУК

книги ноутбуки книги ноутбуки1Для педагогів та учнів НВК с. Броди 2018 рік розпочався приємними сюрпризами. Напередодні Різдвяних свят шкільна бібліотека поповнилася дитячими журналами, сучасною зарубіжною та українською літературою, а днями у комп’ютерному класі встановили десять ноутбуків.

Отримали усі ці подарунки завдяки старанням нашої землячки, уродженки Ратного, керівника департаменту Інтернет-проектів телеканалу ICTV Ольги Тищук, яка очолила хорошу волонтерську справу, та команди небайдужих людей, які долучилися до неї.

Про стан забезпечення сільських шкіл Ольга знає напевне, у Бродівській школі вчителем інформатики працює її брат Михайло Тищук. Тож допомагає необхідним оснащенням не вперше — з доброго наміру нашої землячки педагоги мають ще й сканер.

Ці великого серця люди, як виявилося, стали добрими чарівниками не тільки для бродівчан, а й для навчально-виховного комплексу села Піски-Річицькі. Планують і надалі займатися благодійністю та допомагати навчальним закладам нашого району.

— Те, що для нас буденність, для когось — велика радість, — каже Ольга Тищук. – Вдячна всім, хто відгукнувся і допоміг мені зібрати таку велику та цікаву колекцію книг для сільської школи. Очі бібліотекарки с. Броди Жанни Куш світилися від щастя, адже полиці поповнилися книгами – «Сторожова застава»», «Вершник без голови», «Мобі Дік», «Володар Перснів» та багатьма іншими хорошими книгами, які доповнили бібліотечний фонд.

Дізнавшись, що педагогічний та учнівський колективи села Броди у школі проводять благодійну акцію «Крок назустріч»,  спрямовану на підтримку вихованців Заболоттівської спеціальної школи-інтернату, з радістю до них долучилася й Ольга. Зібрали для діток тоді чимало одягу, взуття, іграшок. А завітав активний колектив НВК с. Броди на чолі з директором Оксаною Павлюк у Заболоттівську спеціальну школу-інтернат з приємними дарунками, Новорічно-Різдв’яними вітаннями та театралізованим дійством напередодні Водохреща.

Леся ГРІНЧУК

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>