ІЗ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТУРНІРУ ЮНИХ ЕКОНОМІСТІВ ІЗ ДРУГИМ МІСЦЕМ

Нещодавно у загальноосвітній школі І-ІІІ ступеня ім. В. Г. Бондарчука с. Дениші Житомирського району відбувся ХІІ-й Всеукраїнський турнір юних економістів. Задля того, щоб поборотися за право називатися найкращими, сюди приїхало 15 команд з дев’яти регіонів України. Серед них була і команда Волинської області «Ф’ючерси», до складу якої входило лише чотири учні: я – Юлія Лукашук, учениця Ратнівської школи № 1-гімназії, Анна Тимчій, Михайло Судніцин, Нікіта Бекерук – учні НВК № 9 (м. Луцьк).  Ми дуже старалися і вибороли ІІ-е місце.

Спочатку відбувалися чвертьфінальні «бої» – кожного дня ми змагалися з різними командами. І тоді вибороли право участі у півфіналі, в якому згодом зайняли І місце. Але й хвилювання наші зросли, адже інші команди відставали від нас на невелику кількість балів. На жаль, у фіналі за нами залишилося ІІ-е місце. Але грою ми були дуже задоволені. Після турніру нас нагородили дипломами та подарунками. А ще усі зрозуміли, як це цікаво і захоплююче – здобувати знання у процесі гри.

Окрім наполегливого вивчення економіки та участі у конкурсі, отримала незабутні враження від атмосфери спілкування, від знайомства з непересічними людьми. Члени журі були надзвичайно доброзичливими до кожного.

Але найбільше я вдячна своїй вчительці Галині Степанець, яка готувала мене до турніру, дирекції та вчителям за розуміння і підтримку, викладачам вищих навчальних закладів міста Луцька за надану допомогу.

Сподіваюся, що величезний досвід не тільки наукової праці, а й цікавого спілкування стане мені у пригоді у майбутньому.

Юлія ЛУКАШУК,

учениця 9-Б класу школи № 1-гімназії смт Ратне

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>