ФІЗКУЛЬТУРНА РОЗВАГА ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Фізкультурна Фізкультурна11 червня у Ратнівському дитячому-яслах садку весело відзначили Міжнародний день захисту дітей. Для малюків організували свято «Здрастуй, літо!», участь у якому взяло 172 дитини з дванадцяти груп, а разом із ними – вихователі, їхні помічники, музичні керівники, адміністрація садочка.

Головними героями заходу були «Сонячний промінчик» — Наталія Маринчук та «Капітошка» — Лариса Вертей. Фізкультурна розвага тривала близько години. Діток в ігровій формі перевірили на готовність до літнього відпочинку, разом з ними співали веселі пісні, гралися. Малеча взяла участь у розважальних естафетах. Веселе дійство на свіжому повітрі подарувало діткам позитивні емоції, дозволило проявити активність, об’єднало дитячий колектив. А на завершення кожен малюк у подарунок отримав по пачечці фруктового соку і соломки.

Марія ЛЯХ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>