Дари Святого Миколая

Театралізоване дійство для дітей з обмеженими потребами відбулося у Велимченській сільській раді. Підготували і провели свято працівники місцевого клубу спільно з сільською бібліотекою та сільською радою, батьками. Дійство розпочалось — сімя: батько, мати та трійко їх діточок в очікувані гостей. Мама у святкових клопотах, а тато розповідає дітям про життя Святого Миколая. У гостину прийшли сусідка і кума, і сам Святий Миколай, роль якого успішно зіграв музичний керівник клубу Іван Летич. Він привітав всіх зі святом, побажав добра, успіхів, миру в кожній хатині, обдарував діток подарунками і попросив присутніх  заколядувати. І полилась мелодія колядки «Нова радість стала». Прозвучали також вірші, легенди та притчі про Святого Миколая. Діти були у захваті від святкової історії,  ролі в якій виконували: тато – землевпорядник Анатолій Капітула, мати – багатодітна мама Світлана Півень, в ролях сусідки – бібліотекар Надія Буднік, куми – завідуюча клубом Галина Летич, діти – учні 4-Б класу Павлович Марія, Півень Ірина та Наход Назар. По завершенню свята сільський голова Анастасія Павлович подякувала всім за чудове свято-казку, побажала добра і злагоди кожній родині, тепла, затишку і здоров’я кожній українській дитині.

Свято Миколая відбулося і у школі. Як і кожного року, підприємець Павлович Ф.Г. приготував солодкі подарунки для дітей-сиріт, для дітей з обмеженими можливостями та дітей учасників АТО, для дитини, яка приїхала до нас зі Сходу.

Тетяна Мельник,

організатор культурно-дозвіллєвої діяльності клубу с. Велимче

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>