ЧУЖОЇ БІДИ НЕ БУВАЄ!

катерина швекПросимо допомоги молодій мамі, Катерині Миколаївні Швек, із с. Самари-Оріхові, яка хворіє на важку недугу – «Гепатит С». Дівчина жила, як усі, аж поки після одруження і звістки про вагітність не дізналася, що її організм потерпає від цієї недуги. Гепатит виявили, коли взяли необхідні для карти вагітної аналізи. Вагітність пройшла з ускладненнями, весь час 18-річна жінка перебувала в обласній лікарні. І ось, коли омріяне дитятко народилося, мама нездужати не перестала.

Зараз Катерина лікується дуже дорогими препаратами. Хвороба виліковна, але для цього потрібно понад 25 тисяч доларів. Самотужки зібрати такі кошти сім’ї не під силу, бо чоловік Катерини, Володимир, постійної роботи не має, її мама – інвалід, а тато змушений виїжджати на сезонні роботи. Усе, що можна було продати, вони вже продали. Залишився автомобіль, і його виставили на продаж. Єдиний дохід молодої сім’ї – це соціальні виплати на шестимісячного сина – Андрійка.

Не залиштеся байдужими до чужого горя, і Бог обов’язково вам за це віддячить. Допоможіть врятувати життя дівчини, в якої воно тільки починається, і на руках маленький синочок. Прислухайтеся до біди інших, щоб вона ніколи не заходила у ваші домівки.

Рахунок в Ощадбанку: 5104770019497058, Швек Катерина Миколаївна, тел. + 380982421784, с. Самари-Оріхові.

Один відгук на «ЧУЖОЇ БІДИ НЕ БУВАЄ!»

  1. Мария коментує:

    я извиняюсь.хотела бы Вам посоветовать.в реквизитах Катеньки сделать небольшое исправление.не Рахунок в Ощадбанку: а номер карточки Ощадбанка. вот и засомневалась бросать деньги.Время уже позднее а завтра уточню у Кати сама.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>