Квитки на залізницю — у кожній касі відділення ПриватБанку

квиткиВлітку українці багато відпочивають та мандрують. Для вирішення проблем з купівлею квитків у час пікового навантаження у касах залізничних вокзалів ПриватБанк пропонує швидкий, зручний та надійній спосіб купівлі квитків на потяг без черг у будь-який час.

На всіх без винятку відділеннях працівники допоможуть обрати необхідний потяг, зручні місця, а головне – проведуть навчання, що дозволить у майбутньому, не відвідуючи відділення банку, купувати квитки дистанційно завдяки Інтернет-банку Приват24.

Сервіс продажу залізничних квитків у ПриватБанку набагато зручніший, ніж купівля у вокзальних касах і на інших сайтах. Адже за 2 хвилини можна обрати потрібний рейс, потяг, най-кращі місця та вартість, а головне – самому контролювати замовлення квитка в будь-якому відділенні ПриватБанку. Вже сьогодні в Україні через фінансову установу купують  кожен третій електронний квиток на потяг, а щодня — понад 17 тисяч залізничних квитків.

КУПИТИ залізничні квитки зі знижкою та вигодою в усі куточки України та за кордон можна в будь-якому відділенні ПриватБанку. Їх понад 2500, а також:

t  через Інтернет-банк «Приват24»;

t  на сайтi bilet.pb.ua;

t  за допомогою мобільного додатку Приват24;

t  через 12 тисяч терміналів самообслуговування;

t  за безкоштовним цілодобовим телефоном 3700.

ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ: купуючи квитки на потяг у ПриватБанку, ви економите час і гроші на дорогу до вокзалу;

ВСІ квитки зберігаються у вашому «архіві квитків» і при необхідності ви завжди можете роздрукувати повторно квиток у будь-якому відділенні або в терміналі самообслуговування, або в Приват24, або на сайті bilet.pb.ua;

кваліфіковані  СПЕЦІАЛІСТИ на on-line схемі розташувань місць у потязі допоможуть вам вибрати потяг і найзручніші місце, на відміну від кас залізничного вокзалу, де у черзі до касового віконця цього зробити неможливо.

Банківська програма КВИТКОВОГО СЕРВІСУ (bilet.pb.ua) допоможе підібрати оптимальний маршрут між містами, де немає прямого з'єднання.

ВАЖЛИВО, що квитки не потрібно обмінювати в касах на звичайні. Можна купити максимально за 45 діб до відправки потяга, мінімально — за 30 хвилин до  його відправлення. Є пільги для дітей до 14 років і студентів (до 50% від повної вартості проїзду).

НОВИНКА. ПриватБанк запустив послугу ПОВЕРНЕННЯ  он-лайн залізничних квитків, при-дбаних через відділення та електронні сервіси банку. Щоб повернути квиток, тепер не потрібно їхати до каси, це можна оперативно  зробити на квитковому сайті (bilet.pb.ua)  або в Приват24 (privat24.ua). Умови в Інтернет-мережі такі самі, як і в касах, – кошти повертаються покупцеві на картку, з якої були оплачені квитки. Після скасування квитка місце стає доступним уже через півгодини.

ОСОБЛИВОСТІ електронних квитків на потяг:

?  База квитків банку збігається з базою даних Укрзалізниці для надання клієнтам найактуальнішої інформації про вільні місця та ціни.

?  Електронний квиток із QR-кодом не треба попередньо обмінювати в касах вокзалу – достатньо його роздрукувати.

На напрямки за межі України, а також на потяги, що не забезпечені терміналами для зчитування QR-кодів, потрібно купувати квитки за кодом замовлення. Код замовлення необхідно обміняти на звичайний квиток не пізніше, ніж за півгодини до відправлення потяга.

На Волині цього року завдяки ПриватБанку майже 17000  краян уже скористались вигідними сервісами  та придбали квитки на залізницю. Кожен волинянин може спробувати придбати електронний залізничний квиток в одному  з 57 відділень, 200 банкоматах та здійснювати операції у понад 330 терміналах самообслуговування. Ознайомитися з адресами розташування відділень, терміналів та банкоматів можна на сайті або зателефонувавши за номером гарячої лінії 3700 (безплатно з номерів мобільних операторів).

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>