ПРИБРАЛИ У ПАРКУ ДРУЖБИ

ПрибралиУ рамках Всеукраїнського проекту «Зробимо Україну чистою» Ратнівська Спілка ветеранів Афганістану за сприяння заступника голови райдержадміністрації Сергія Матвійчука та начальника ВПС «Доманове» Андрія Ворони у складі Сергія Філіпчука,  Олександра Бірука, Олександра Мажули, Анатолія Пікуна, Лук'яна Вознюка  долучилася до прибирання парку Дружби.

Парк Дружби був закладений ще у 1967 році на кордоні двох держав як символ єднання сусідніх народів, проте щороку там утворюються «сміттєві лабіринти». Відтак воїни-афганці, віддаючи честь та шану побратимам, взялися робити добру справу: очищено територію парку від чагарників, сміття та відновлено алею біля пам'ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам України і Білорусі на честь десятиліття виведення радянських військ з Афганістану.

У планах, для підтримки чистоти в парку, навесні до Дня Перемоги завезти піску, щоб зробити доріжки до пам'ятного знаку афганцям та зустрітися з бойовими побратимами із сусідньої Білорусі.

Пам'ятаймо, що запорукою чистого сумління є чисте довкілля, тому не забруднюйте країну, в якій живете, а щоразу намагайтеся тримати її в чистоті.

Сергій ФІЛІПЧУК,

голова районної організації

Української Спілки ветеранів Афганістану

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>