Зустріч випускників

Для своїх колишніх учнів  гостинно відчинила двері Гірниківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня у неділю, 7 лютого.

Зібралися аж вісім випусків – 1976, 1981, 1986, 1991, 1996, 2001, 2006, 2011-го років. Усі були схвильовані і зворушені та найбільше, мабуть, раділи зустрічі ми, випускники далекого 1976-го року, перші випускники новозбудованої середньої школи. Раді були побачитися з однокласниками, близькими і тими, з ким взагалі не бачилися усі довгі сорок років. Раділи можливості пройтися коридорами рідної школи, заглянути у свій клас, відшукати парту, за якою колись си-діли. Жаль, що з наших учителів у Гірниках залишилася тільки Марія Петрівна Бірук, яка в той час була директором школи. Щиро вдячні їй, що прийшла на зустріч. Це так чудово зібратися великою шкільною родиною, на якусь мить повернутися в безтурботне дитинство і знову відчути себе звичайним учнем.

Дуже вдячні за цю хорошу шкільну традицію дирекції школи і особисто директору Олександру Миколайовичу Ковчу. Висловлюємо також щиру подяку заступникові директора з виховної роботи Тетяні Анатоліївні Москаленко, класним керівникам Аллі Володимирівні Дудік і Юрію Павловичу Морозу, вчителеві музики Василю Савичу Гурському за організацію справжнього свята. Велике спасибі учням 11-х класів, які підготували нам чудовий концерт. Бажаємо рідній школі і надалі процвітати і досягати нових успіхів на шляху до знань.

Випускники 1976-го року

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>