Возвеличмо Україну у піснях

Святковий захід, присвячений 24-й річниці незалежності України, у закладі культури с. Прохід розпочала ведуча Катерина Кикла. Після урочистої частини було святкове караоке під назвою:«Возвеличмо Україну у піснях». У ньому взяли участь Владислав Антонюк, Тетяна Панько, Ангеліна Бурчак, Дарина Назарук, Сергій Ятчук.

За місце у фіналі змагалися найкращі співаки нашого села. Глядачам нелегко було визначити переможця, але все-таки, після тривалого обговорення, фіналістами стали Тетяна Панько та Сергій Ятчук. Під час фінального виступу вони співали українські пісні та збирали гроші, переможцем став Сергій Ятчук. Фіналісти обмінялися зібраними грошима та одержали подарунки від закладу культури, а від глядачів – шквал оплесків та овацій.

На завершення свята був проведений конкурс кращої вишиванки:«Земле моя, співуча, Україно, у вишиванці білій, у вінку». Сцена ледь вмістила усіх учасників, бо було їх від малого до великого. Оплесками глядачі дійства визначили найкращі вишиванки. Перше місце одержав наймолодший учасник, якому виповнилося два рочки – Ілля Лісовик, друге – Владислав Антонюк та третє – Тетяна Панько. Переможці отримали дипломи та подарунки.

У фойє закладу була представлена виставка дитячих малюнків. Танцювальний гурт підготував український флешмоб. Захід не залишив нікого байдужим. Усі гарно відпочили, а хтось пішов додому із подарунками.

Оксана Аврамук,

завідуюча клубом

с. Прохід

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>