У районі провели тактичні навчання

в районіНа території НВК ЗОШ І-ІІІ ступеня №1-гімназія були проведені спільні тактико-спеціальні навчання органів управління і служб цивільного захисту з питань організації та оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації та події, характерні для осінньо-зимового періоду. До проведення навчань залучалися мобільні оперативні групи служб цивільного захисту району. Тактичний задум навчань був такий: на території школи близько 10 години 30 хвилин на глибині 1 м стався прихований прорив тепломережі діаметром 250 мм. У результаті аварії припинилося опалення навчальних приміщень школи та був перерваний навчальний процес учнів.

Усі служби виконали поставлені їм завдання вчасно. Також відпрацювали питання взаємодії між службами району для більш оперативного та ефективного реагування на надзвичайні ситуації.

Дмитро КОНДРАТЮК

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>