ТВОЄ ЗДОРОВ’Я У ТВОЇХ РУКАХ

З метою поглиблення знань учнів про здоров’я, вплив шкідливих звичок на організм людини, формування бажання вести здоровий спосіб життя, виховання почуття відповідальності за збереження свого здоров’я, розуміння його як пріоритетної цінності в житті, активної громадянської позиції з третього по 28-е жовтня у НВК «ЗОШ І – ІІІ ступеня № 1-гімназія ім. В. Газіна» смт Ратне проходив місячник пропаганди здорового способу життя «Твоє здоров’я у твоїх руках».

У школі провели виховні години, бесіди «Цінуй своє життя», «Шкідливі та корисні звички», «Здоров’я дітей – здоров’я нації», «Молодь обирає здоров’я», «Здорова їжа та раціональне харчування», «Тютюнопаління – залежність, яка руйнує наш організм», «Шкідливі звички – як їх подолати», «СНІД – загроза людству», «Життя – це мить, зумій його прожити».

Медична сестра Наталія Козел з учнями 6-7-их класів провела бесіду «Шкідливі звички – небезпека здоров’ю». Психолог Тетяна Юрчик організувала зустріч з лікарем-гінекологом Олегом Павлюком на тему «Безпечне статеве життя». З метою формування відповідального ставлення підлітків до власного здоров’я, узагальнення та розширення знань про перехідний вік і наслідки статевих стосунків Тетяна Юрчик провела з дівчатами 8-9-их класів годину спілкування «Між нами, відверто». Соціальний педагог Світлана Дмитрук для учнів 5-11-их класів провела анкетування «Ставлення до соціальних проблем – алкоголізму, тютюнопаління, наркоманії  й токсикоманії».

Заступник директора з виховної роботи Зоряна Нінічук у цікавій формі поспілкувалася з учнями 7-Б класу та продемонструвала відео-презентацію на тему «Здоровий спосіб життя», а вчитель правознавства Віктор Борзовець – лекцію «Законодавство України про шкідливі звички». Вчитель образотворчого мистецтва Оксана Грицевич організувала серед учнів 5-7-их класів конкурс плакатів на тему «Молодь обирає здоров’я», а учениця 6-В класу Вікторія Дейнека стала переможницею конкурсу творів «Здоров’я очима дітей». Завідуюча бібліотекою Людмила Козел підготувала виставку літератури «Не загуби своє майбутнє» про шкідливий вплив куріння, наркотиків та алкоголю на здоров’я підлітків. Учні 1-8-их класів дізналися багато нової та цікавої інформації під час перегляду документальних фільмів на тематику пропаганди здорового способу життя, які продемонстрували вчителі основ здоров’я Валентина Бурчак та Галина Степанець. Протягом місячника відбувалися спортивні змагання та турніри, окрім того, що щодня учні молодших класів активно займаються ранковою зарядкою. А щоб учні усвідомили, наскільки важливе збалансоване харчування, їм продемонстрували відеофільм «Обережно – харчування».

Поважайте власне здоров'я, адже воно у ваших руках!

Іванна ЛЯХ,

педагог-організатор школи — гімназії

смт Ратне

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>