ТЕРПІННЯ І МИЛОСЕРДЯ – ОСНОВНІ ЧЕСНОТИ СУЧАСНОЇ ЖІНКИ

Жіноче свято… Дійсно, це свято вроди і краси. Відзначають його на початку весни тому, що жінка, так як і весна, скрізь і все прикрашає, у всьому наводить лад. На мою думку, пріоритетом і взірцем у суспільстві має бути жінка. Вона – його скарб, його золото, від жінки залежить, яким бути суспільству: гуманним, освіченим, здоровим чи навпаки.

Кажуть, що чоловіки – сильна половина людства. Воно, можливо, так і є, хоча, будемо відвертими, багато жінок у наш час утримують на своїх тендітних плечах дітей, чоловіка, та ще й ви-слуховують його докори. Ненавчені наші чоловіки дарувати квіти, належно дбати про родину (не всі, певна річ), спихають свої негаразди на державу, але ж кожен чоловік, як і жінка, має нести повну відповідальність перед родиною, суспільством. Тому наша жінка – це героїня, взірець для наслідування.

Тож сьогодні хочеться звернутися до всіх жінок: будьте, насамперед, здоровими, вродливими, привабливими та всебічно освіченими. Нам, жінкам, дане прекрасне материнське почуття, що поширюється не лише на дітей. Тому жінка має бути по-материнськи терплячою, милосердною, не лише до дітей, а й у ставленні до чоловіка.

Приймаймо ж, дорогі жінки, у день 8 Березня квіти, хороші слова і водночас не забуваймо про свої права. Упевненості нам усім у завтрашньому дні, усвідомлення того, що українки відомі у всьому світі і вродою, і розумом. Нехай нам щастить, бо ми того варті!

Тетяна ТРОФІМУК,

вчитель-пенсіонер

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>