СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ У ЗАМШАНАХ

зАМШАНИНапередодні Дня незалежності України громада села Замшани не залишилася осторонь від загальнодержавних святкувань. З ініціативи сільського голови Василя Токарського та при безпосередній участі працівників будинку культури і місцевих жителів була організована концертна програма, яка не залишила байдужим жодного з глядачів.

Півтори години яскравих виступів та спілкування — так можна охарактеризувати події у концертному залі. Всі, хто демонстрував свої здібності на сцені, вклали у виступи максимум старань і душевного пориву.

Розпочалося свято з Гімну України та покладання вінків до монументу слави. А далі прозвучали пісні у виконанні учнів місцевої школи: Соломії Бірук, Альони Козел, Юлії Матвіюк, Дудки Дарини та жительки села Замшани Марини Мажули. Долучилися до свята й учасники танцювального колективу «Оріон». Традиційно,  виступ юних і граціозних дівчат являється родзинкою будь-якої  культурної програми. Вів концерт вчитель історії місцевого навчального закладу М. В. Бірук.

Як завжди, радо сприйняли глядачі виступ народного аматорського колективу «Діброва». Нагороджений багатьма грамотами та відзнаками, жіночий колектив потішив глядачів піснями «Якби я мала крила орлині»  та  «Їхав козак на війноньку».

Тема незалежності України звучала нерозривно поряд з темою війни та військового подвигу захисників Вітчизни. Цього разу в глядацькому залі були присутні жителі села Замшани, яким довелося стати учасниками АТО, і яким пощастило повернутися з війни живими та неушкодженими.

Привітальну промову на честь Дня Незалежності і з приводу нагородження подарунками учасників бойових дій, проголосив Василь Токарський. А далі з вітальним словом виступив лісничий Замшанівського лісництва, заслужений лісівник України  М. А. Михалевич. Коротку розповідь про тяжкі воєнні будні виклали односельчанам самі учасники бойових дій.

Святкова програма була позбавлена зайвого пафосу і веселощів. Пісні та виступи супроводжувались відеокліпами і презентаціями на тему незалежності держави. Кожен з учасників свята пройнявся нотками суму, але був сповнений надією на мирне та процвітаюче майбутнє України. Усі гуртом виконали фінальну пісню  «Буде Україна на землі…» – ці слова закарбувалися у свідомості присутніх назавжди, бо ми віримо в їх пророчу силу!

Володимир МАЖУЛА

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>