Справи хороших людей не закінчуються обіцянками

справиОт і позаду свято першого дзвоника. Швидко промайнуло у розмаїтті осінніх квітів, білих бантів, вишиванок, дитячих посмішок та задумливих поглядів дорослих, як вчителів, так і батьків, готових до напруженої праці, праці заради наших дітей, їх майбутнього. А ми, батьки, знаємо, у яку «копієчку» це вартує кожній родині у наш нелегкий час з нашими зарплатами та цінами — канцелярське приладдя, шкільний, спортивний одяг, взуття та інше. Також хочеться, щоби і в класі діти навчались гарному, затишному та почували себе комфортно.
Саме з проблемою зносу парт, котрим біля 40 років, які можна порахувати по шарах нанесеної фарби, як вік дерева по його зрізові, звернулись батьки нашого 7-А класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня імені Миколи Заліпи №2 смт Ратне до благодійного фонду «Патріоти Волині». Неодноразово його засновник народний депутат Степан Івахів допомагав усім навчальним закладам нашого району, нашій школі зокрема. Це і шкільні дошки, спортивний інвернтар, комп'ютерна техніка, музична апаратура. А чого вартує його допомога у будівництві переходу від навчального корпусу до шкільної їдальні! І цього разу уважно вислухав батьків та не відмовив у зверненні помічник депутата Володимир Бащук. Тож у перший день навчання наші діти сіли за новесенькі парти, задоволені, щасливі та готові виконувати найбільший у їхній вік обов'язок перед своєю державою — гарно навчатись та бути гідними громадянами своєї країни.
Тож щиро хочеться подякувати особисто Степану Петровичу та усій його команді, побажати вам здоров'я, удачі, наснаги та успіхів у вашій роботі!
Оксана Сидорук,
голова батьківського комітету 7-А класу ЗОШ І-ІІІ ступеня імені Миколи Заліпи №2 смт Ратне

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>