Собачий розсадник на вулицях

Слухаючи одну з передач про правила утримання домашніх улюбленців, зокрема, собак, не міг не написати до газети.

Наше селище прекрасне. Ми пишаємося ним і любимо. Та, на превеликий жаль, допускаються такі речі, на які гидко дивитися, бо вони псують його репутацію. Особливо неприємно чужим людям, які не звикли до такого видовища, а їх у нашому селищі проїздом буває чимало. Мова йде про те, що вулицями селища бродять зграями собаки, як безпритульні, так і ті, що мають своїх власників. Непоодинокі випадки нападу бродячих собак на людей, що дуже небезпечно. Хто буде нести відповідальність, якщо покалічать людину? А що стосується домашньої птиці, то це просто нестерпно! Лише в моєму власному господарстві минулого року було розірвано п’ять курок, а в сусідів навіть кізочку на випасі розірвали. Нещодавно прикрий випадок стався і в моїх сусідів Токарських – поменшало їхнє господарство на дві курки та індичку.

Причиною такого становища є те, що окремі власники собак грубо порушують правила їхнього утримання. Засмучує, що на території окремих підприємств, особливо приватних, надають прихисток безпритульним, підгодовують та думають, що в цьому їхня благодійність. На підприємствах собаки розмножуються і ще збільшують зграї бродячих.

Таке становище в нашому селищі є наслідком бездіяльності відповідальних за це органів та осіб. Вони вважають, що займатися таким питанням для них низько. А жаль, бо в селах з приводу цього справи значно кращі.

Розділяють мою точку зору й сусіди Дейнеки, Токарські та інші. Сподіваємося на відгуки жителів нашого селища, можливо, влада тоді вживе відповідні заходи.

Микола ШТИК,

 пенсіонер

смт Ратне

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>