Шануймо мову , якщо ми хочемо зватися народом!

Заболоття західУ  шкільній бібліотеці НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня — дитячий садок» смт Заболоття відбувся виховний захід, організаторами якого були Леся Круглій, Валентина Глущук та Любов Головій.

Учні 7-Б класу мали змогу почути цікаву історію походження мови, переглянути патріотичне відео про рідний край, полинути у світ, де головним є слово. «Інколи ми навіть не задумуємося над тим, що слово має велику силу. Воно будує, але воно й руйнує», — розповіли ведучі. Учні виразно читали вірші про мову. Гучно, з піднесеним настроєм прозвучав вірш у виконанні семикласника «Любіть Україну». Вірш-заклик спілкуватися рідною українською мовою долинув до кожного юного українця.

Хвилина мовчання пам'яті героїв Небесної Сотні та вірші про Майдан нагадали, що ми — козацького роду, вільний та незалежний народ!

Шкільний бібліотекар Любов Головій закликала усіх учнів ходити до бібліотеки, читати твори українських письменників, які вони завжди можуть знайти на полицях, взяти додому і  полинути у чарівний світ слова.

 Катерина Горох,

член гуртка юних журналістів смт Заболоття

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>