ЩИРЕ СПАСИБІ ЗА ДОПОМОГУ!

19 грудня на нашому обійсті сталася пожежа. Загорівся будинок, якого ми зводили десять років і в якому пожили тільки рік. На наших очах він танув у полум’ї, а вдіяти нічого не можна було.

Від будинку залишилися тільки стіни. Здавалося, життя дало тріщину. І якби не люди, не їхня підтримка, хтозна, коли б ми відбудували нашу оселю. У які б ми двері не стукали, нам скрізь відчиняли, куди б не зверталися, скрізь допомагали.

Ми щиро дякуємо районній раді, керівництву Забродівської об’єднаної територіальної громади, СТОВ «Ратнівський аграрій», які допомогли фінансово, родичам, кумам, сусідам, будівельникам, жителям села Заброди і громади, лісовим господарствам, власникам магазину «Домолюкс» та всім небайдужим людям, які приходили, самі приносили гроші, допомагали фізично і морально. Завдяки вам ми відновили дах будинку і накрили його.

Тож спасибі і низький уклін вам усім за те, що не залишили нас наодинці із проблемами, що не відмахнулися, а допомагали, хто чим міг. Нехай ніколи такої біди у вас не трапляється, хай лихо обходить вас стороною, а Бог повертає сторицею за те добро, яке ви для нас зробили.

З вдячністю – сім’я Козок

с. Заброди

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>