Щоб не трапилось біди – правил дорожніх дотримуйся завжди

 щоб не трапилосьВ рамках   проведення місячника безпеки життєдіяльності цікаво пройшла у  5-А класі НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с. Велимче  хвилинка дискусії «Будь обережним на вулиці і вдома». Цей виховний захід учні провели під гаслом «Щоб не трапилось біди – правил дорожніх дотримуйся завжди».

І нам, одинадцятикласникам, випала така нагода побувати на цьому прекрасному заході. Учні дуже відповідально поставилися до цього завдання. Ми почули багато правил дорожнього руху, віршів та різних завдань. Вони розповіли про тих, хто бере участь у дорожньому русі – пішоходів, водіїв та пасажирів.

Ми не можемо уявити свого життя без транспорту, без доріг, без пішохідних переходів. І транспорт може бути небезпечним, якщо не знаєш правил дорожнього руху.

Також на цю виховну годину були запрошені учні молодших класів, які поглибили знання про правила дорожнього руху, повторили основні правила пішоходів, велосипедистів, мотоциклістів, пасажирів.

Ми дуже вдячні учням та класному керівнику Онанчук Катерині Пилипівні, яка вдало вибрала тему для виховного заходу, адже правила дорожнього руху потрібно знати всім і поважати дорожні знаки.

 

Стоять вони всі при дорозі,

Допомогти людині в змозі,

Усюди – близько і далеко,

Надійні сторожі безпеки.

Одні із них нам сповіщають,

А інші – щось забороняють,

Попереджають нас завжди,

Аби не трапилось біди.

Вартують на узбіччях тихо,

Оберігають нас від лиха.

Ти тільки будь уважним дуже,

Їх слухайся, шановний друже,

Це знає кожен, знає всякий –

Слід поважать дорожні знаки.

Учні 11 класу

с. Велимче

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>