Пісня — душа народу

У неділю 28 серпня у центральній районній бібліотеці цікаво і змістовно відбулося засідання клубу «Ветеран». Тема засідання клубу: «Пісня — душа народу».

Марія Костарєва, голова ради ветеранів, звернула увагу на те, як важливо для ветеранів зустрічатися разом, знаходити радість у спілкуванні і відчувати себе потрібними. Ці зустрічі показали, що ветерани, знаходячись на заслуженому відпочинку, ведуть активний спосіб життя: вишивають, читають, пишуть вірші і пісні, майструють — у кожного є якесь своє захоплення.

Керівник клубу Єва Панько розповіла про народну пісню. В українських народних піснях живе вся історія нашого буття. У них і кохання, і побутове життя, і праця, і військова слава. Українські пісні надзвичайно мелодійні, щирі та прості. Вони нікого не залишають байдужими. Незважаючи на те, що багато з них народилися з болю, вони несуть світло та свято життя. У наших піснях немає жорстокості, агресії, навпаки – прагнення щастя, любові, добробуту, гумор, що найкраще характеризує національні риси нашого народу. Без рідної пісні, як і без рідної мови, людина не може ви-словити своїх почуттів. Народну пісню треба берегти, бо в ній – невичерпні багатства душі цілого народу.

На святі були організовані різні конкурси про пісню. Переможці конкурсу отримали призи, із гарним піднесеним настроєм продовжили своє спілкування.

Катерина Дерев’яненко,

бібліотекар центральної районної бібліотеки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>