Ми — нація нескорених

Нещодавно ми відмітили одне з найважливіших свят – 24-у річницю Незалежності України та День Державного прапора України. Роки незалежності стали неймовірно суворими випробуваннями на стійкість, відданість та зрілість.

Через біль утрат війна додає гіркоти до присмаку нашого національного свята, але й робить нас сильнішими, згуртованішими, вчить цінувати свободу. Адже ми — нація нескорених.

З нагоди Дня Незалежності України в нашому селищі в приміщенні будинку культури відбулися урочисті збори. З вітальною промовою до присутніх звернувся голова селищної ради Василь Головій. Він нагадав про основні віхи української історії, визначних діячів та борців за незалежність. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять усіх загиблих за волю України. Депутати поклали квіти до Обеліска Слави. Завершились урочисті збори виконанням Державного гімну України, після чого місцеві аматори сцени подарували присутнім невеликий концерт. У їх виконанні лунали патріотичні пісні, які в нинішніх умовах звучать зовсім по іншому та набувають глибокого змісту.

У виконанні Анни Акопджанян прозвучала «Молитва» про Україну. Всіх присутніх схвилювала пісня «Я не хочу гратись у війну», яку зворушливо заспівав Ярослав Глущук. Неперевершеними були виступи народних аматорських жіночих колективів квінтету «Елегія» та тріо «Лілея». Із завмиранням серця глядачі слухали пісні «Дай, Боже, сили» у виконанні Уляни Сверби, та «Вбережу» у виконанні Євгенія Габрильчука. Додатком до свята стала книжкова виставка «Вічно живи, Україно», оформлена працівниками бібліотеки для дорослих.

З кожним роком розбудови нашої держави поглиблюється усвідомлення цієї події і значення її для всієї країни, для кожного з нас.

Ілона Головій,

художній керівник будинку культури

смт Заболоття

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>