МАСОВІ ГУЛЯННЯ У ЗАБРОДАХ

МАСОВІ ГУЛЯННЯНещодавно у Забродах були масові гуляння. Їх організували працівники культури с. Заброди –Людмила Жовнерук та Тетяна Шмиговська – на березі місцевої окраси села – річки Вижівки. Не можна забути й про тих, хто допомагав у проведенні цього народного дійства, а саме Леоніда Миронюка та окрему активну групу молоді, яка небайдуже віднеслася до організації свята.

Неймовірна атмосфера, запальні танці, музика, розваги і конкурси принесли масу задоволення не лише жителям Забродів, а й навколишніх населених пунктів. Це гуляння можна назвати навіть інтернаціональним, адже, крім гостей ледь не з усієї України, до своїх рідних приїхали родичі з Білорусі, Росії та навіть Німеччини, що дало змогу знову побачитись, відпочити і ще більше зріднитися. Тут були люди різних вікових категорій. Дітям особливо сподобались атракціони та виїзна торгівля, бо ж ласощі були на всі смаки – від запашного шашлику до солодкої вати. Старше поко-ління вразила енергія та запал молоді, а надто Тетяни Миронюк і Катерини Романюк, які своїм неймовірним виконанням пісні змусили танцювати усіх без зупину, так що навіть люди пенсійного віку на кілька хвилин поринули у солодкі спогади з часів їхньої юності. Також всіх присутніх вразило досі небаченої висоти багаття, через яке згодом всі з радістю перестрибували, адже, як відомо, це очищує від негативної енергії та надихає на нові звершення.

Свято настільки сподобалося забродівцям, що вони просили організаторів проводити його знову й знову.

Давид КОЗКА

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>