Коли зроблять ремонт дороги по провулку Короленка?

Коли зроблятьШановний Володимире Миколайовичу!

Ми, жителі провулку Короленка в Ратному, звертаємося до Вас з проханням вирішити одну невеличку проблему. Для Вас – дрібниця, а для нас і наших дітей щоденний шлях до асфальтованої дороги Газіна: центр-лікарня. Всього 180-200 метрів. Як нам доводиться добиратися до асфальту до маршрутки, кожен з читачів, в т. ч. і Ви, бачите на фото.

Ми свого часу через депутатів селищної ради Віктора Міщука та районної ради Валентину Краглик усно зверталися до Вас із проханням зробити капітальний ремонт цього відрізку. Спочатку була обіцянка «зробимо». Навіть мені на знак згоди в серпні потиснули руку, що до 1-го вересня цього року дорога буде відремонтована. Ми з приємністю сприйняли цю звістку. Але пройшло перше вересня, жовтень, а на дорозі і «кіт не валявся». При повторному зверненні Ви, шановний Володимире Миколайовичу, на своє виправдання сказали, що на провулку відсутні бордюри, рівчаки для стоку води. Вона бігтиме на городи, під фундаменти будинків. Але поряд відремонтована вул. Короленка без цих захисних споруджень. Все нормально. Люди задоволені: ніякої води в городах, під фундаментами.

Ми, як і багато мешканців смт Ратне, вдячні за турботу і проведену роботу в останні роки по благоустрою та ремонту доріг в селищі. Воно поступово «вилазить» з болота і грязі.

Але надії, що до кінця року буде зроблено ремонт дороги по провулку, майже немає. Тому просимо, шановний Володимире Миколайовичу, не забудьте закласти кошти в бюджет 2018 року на ремонт дороги на провулку. Терпіли більше – потерпимо ще трохи.

На прохання жителів провулку Короленка

Василь КРАГЛИК,

пенсіонер

смт Ратне

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>