КОХАННЯ БЕЗКРАЄ ПОМЧИТЬ НАС УДАЛЬ

Під такою назвою нещодавно в приміщенні клубу с. Мельники-Річицькі відбувся концерт. Організаторами свята були учні 9 класу разом із класним керівником, вчителем української мови та літератури Світланою Дейнекою. На свято запросили учнів 9 класу НВК с. Річиця з класним керівником. Активну участь у проведенні заходу взяли учні 6-8 класів Мельниківської школи.

У приміщенні клубу не було де і яблуку впасти. Прийшли подивитися на дійство мами, татусі, бабусі, брати і сестри учасників. Організатори прагнули ознайомити присутніх з кращими зразками української та світової лірики, звернути увагу на образ музи в житті та творчості поетів різних країн та епох, навчити ділитися життєвим теплом з іншими, виховувати культуру почуттів.

Концерт тривав близько двох годин. Коли хлопці з 7 класу читали гуморески, зал заходився від сміху. Дуже емоційно сприйняли глядачі «Легенду про кохання», сценку «Шахріяр і Шахразада», уривок з п’єси «Ромео і Джульєтта», «Ніч перед Різдвом». І учні школи, і їх наставниця Світлана Дейнека читали власні вірші, твори відомих авторів України та світу, присвячували їх присутнім у залі та хлопцям, що перебувають в АТО чи вже повернулися звідти. Під керівництвом Наталії Миронюк учасники концерту виконували пісні, а хлопці та дівчата з 9 класу під керівництвом Наталії Батурки танцювали романтичний танець.

Дійством були вражені всі, хто прийшов того вечора до сільського клубу. Батьки дітей дякували організатору свята Світлані Дейнеці за прекрасний концерт, адже вона зуміла залучити до нього не лише кращих учнів школи, але й тих, кому навчання дається важко. І в якості аматорів сцени вони проявили себе якнайкраще.

Батьківський комітет НВК «ЗОШ І-ІІ ступеня – дитячий садок» с. Мельники-Річицькі

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>