І КОТЛА ВСТАНОВИЛИ, І МІСТ ВІДРЕМОНТУЄМО

Для того, щоб був кращий температурний режим у нашій школі і діти могли  у кращих умовах  навчатись, необхідно було щось робити. З ініціативою придбати твердопаливний котел виступив вчитель школи Анатолій Кацевич. Він звернувся до голови бюджетної комісії районної ради Миколи Макарука, депутата районної ради, нашого земляка Володимира Сінчука, інших депутатів, які з розумінням поставились до нашої проблеми  і виділили з районного бюджету 250 тисяч гривень на котел. У ці дні він встановлений, сподіваємось, буде тепло у нашій школі.

Крім того,  були виділені кошти 10800 гривень на ремонт мосту, що на центральному каналі села, який вкрай необхідний нашим жителям. З ініціативи Анатолія Кацевича та за сприяння Миколи Макарука гроші виділив фонд Ігоря Палиці.  Незабаром громада візьметься за його ремонт і ще на одну проблему у нашому селі зменшиться.

Павло  Ярощук

с. Жиричі

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>