ДЯКУЮ ЗА ЛІКУВАННЯ І СПІЛКУВАННЯ!

Нещодавно мені довелося звернутися у центральну районну лікарню. Так сталося, що провів у стаціонарі десять днів, і сьогодні за ці незабутні дні я хочу подякувати усім, хто мені допомагав. Лікував мене лікар від Бога, добрий, порядний, обізнаний у своїй справі Петро Костарєв. Він вдало провів операцію і протягом всього мого перебування в стінах медичного закладу піклувався і турбувався про мене. Окрема подяка медсестрам хірургічного відділення, які вміло і вправно проводили усі процедури, не залишаючись байдужими до доль пацієнтів. Дякую лікарям-хірургам, які разом з Петром Васильовичем приходили на обхід і давали слушні поради.

Люди, з якими я опинився в палаті, були непересічними. Тож від щирого серця дякую їм за хороше спілкування. Найбільше часу у розмовах ми провели з Василем Козаком із Кортеліс, він допомагав мені після операції, розважав жартами на різні теми. Щире спасибі усім родичам і близьким, хто провідував мене у лікарні, супроводжував, проявляв небайдужість до моїх проблем.

Нехай біда ніколи не заходить у ваші домівки, здоров’я буде міцним і все в житті складається якнайкраще!

З повагою і вдячністю – Олексій МОЙСЕЙЧУК

с. Датинь

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>