ДЯКУЮ ЗА ДОБРОТУ І ЧУЙНІСТЬ

Я інвалід І групи, ледве пересуваюсь, і то лише за допомогою милиць. Зі мною живе моя мама Ніна Йосипівна Олексюк, також інвалід І групи, вона повністю прикута до ліжка. Важко нам. Інколи на допомогу із Височного приїжджає тато Степан Павлович, учасник бойових дій, – йому 87 років. Ви розумієте, яку допомогу може він надати у такі літа, але все одно вже з мамою легше, коли він є. Та світ не без добрих людей. Часто нам на допомогу приходила добра і милосердна односельчанка  Тетяна Максимівна Матвіюк, яка бачила і розуміла, як важко інвалідам жити.  Допомагала безкорисливо і в полі, і в хаті. Таких добросердечних людей, як вона,  мало є на світі.  Я  звернулася до начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Миколи Бебеса, якого й попросила, аби Тетяна Максимівна була у нас доглядальницею офіційно. Він погодився разом із членами комісії, на якій вирішували це питання. І тепер Тетяна Матвіюк ще частіше у нас,  допомагає у  всьому.   Тож дякую їй за милосердя, людяність, розуміння і підтримку, за її доброту і великодушність.  Дякую і Миколі Бебесу та всім членам комісії, які з розумінням поставилися до нашої проблеми.  Ще жодного разу не було, скільки б не зверталася до Миколи Бебеса, щоб він чи не вислухав чи грубішим голосом відповів -  завжди з добрим щирим серцем,  завжди вислухає, порадить, поспівчуває, чим може, допоможе. Побільше б таких добрих начальників. Недаремно кажуть, що і слово лікує. Бо навіть якщо йому і не вдасться вирішити якусь проблему, з якою звертаюсь,  то хоч щирим словом підтримає, і вже легше жити на світі.

Нехай Бог віддячить вам добром, нехай у вас все буде гаразд. Здоров’я міцного, щастя, добра, злагоди і миру вам і вашим родинам.

З вдячністю — Тетяна ШТИК

с. Кортеліси

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>