Дякуємо за розуміння і підтримку

Дякуємо голові селищної ради Володимиру Кулику та його заступнику Надії Романюк за надання ліхтарів для освітлення провулку Серпневий.

Про освітлення нашого провулку ми мріяли вже давно і вирішили зробити все своїми руками.  До селищного голови та його заступника звернувся Іван Лавренюк з проханням, щоб виділили ліхтарі навіть, можна,  у несправному стані – полагодимо. І нам виділили окрім  ліхтарів ще й  трубу та профіль. Через особисті обставини ініціатора доброї справи відбулася затримка з ремонтом та установкою. Але врешті восени минулого року все було зроблене. Працювали по суботах. Сорок метрів кабелю надав Михайло Кульбачинський разом зі своїм тестем Адамом Кліщевським, п’ятдесят метрів кабелю – Сергій Лупійчук.  Лампи та проводку придбав Іван Лавренюк. Зварювальними роботами займався Геннадій Антонюк, ремонтом та електрокомплектацією, установкою кріплень — Михайло Курасевич, Олександр Лосюк та Іван Лавренюк. Натягнули кабель працівники районної філії «Волиньобленерго», за що їм також дякуємо.

Отак спільними зусиллями і освітлено провулок Серпневий.

З вдячністю – ратнівчани,  жителі провулку Серпневий

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>